Herní Ostrov » Létací Simulátory » Pilot akrobat
8.4 / 10 - 3154

Pilot akrobat

Kdo bych nechtěl se stát pilotem, když vyrůsti! Teď si můžete být, alespoň on-line! Leťte v oblak a snažte se dosáhnut nejvyšší skóre provedením nejúžasnější kousky!

Máte-li rádi letecké hry, určitě si prohlédněte naši skvělou sbírku těch nejlepších flashových leteckých akrobatických her. V nich můžete předvádět vzdušnou akrobacii v mnoha různých letadlech a jiných dopravních prostředcích. Nejlepší na našich leteckých akrobatických hrách ale je, že je můžete hrát online kdykoliv chcete! Ve hře Stunt Pilot Island budete plnit různé mise. Až do konce se přitom dostanou jen ti nejlepší piloti. Dokážete s letadlem manévrovat tak, abyste zvládli všechna akrobatická čísla?

Další letecko akrobatickou zábavu vám přinese Stunt Pilot Trainer. Ta na první pohled vypadá jednoduše, ale vyžaduje trochu cviku. Jakmile budete dost dobří, dokážete jednotlivé úrovně dokončovat rychleji a budete dostávat více bodů. Dokážete projít celou akademií? Je čas to zjistit! Ať si vyberete jakoukoliv, naše akrobatické pilotní hry ve Flashi vás zaručeně budou bavit, zatímco budete létat a předvádět spoustu různých kousků. Jen ti nejlepší piloti dokáží dosáhnout rekordu a zapsat své jméno do jednoho z žebříčků vítězů!