Herní Ostrov » Sportovní Hry » Fotbal » Penalta
8.8 / 10 - 17385

Penalta

Máte techniku pro kop jako ​​Messi nebo Sneijder? Zkuste tyto hry s cílem zlepšit své dovednosti. S různými styly optimalizujte vaše volné kopy a porazte tým jiných.

Naše Flash kopací sportovní hry jsou vynikajícím způsobem, jak si vyzkoušet penaltu ve fotbalu nebo americkém fotbalu, podle toho, kde bydlíte. Ať sportu říkáte jakkoli, je to spousta zábavy, zvlášť volné kopy, které máte občas k dispozici. Toto je zkouška mezi střelcem a brankářem, při kterém vás nebude rušit nikdo z ostatních hráčů v týmu. To je skutečně srdce fotbalu.
RaulRaul
82%
Máme vynikající výběr Flash her s penaltovými kopy, které si můžete online zahrát zdarma. Pokud máte pár minut nebo pár hodin, můžete otestovat své dovednosti a podívat se, kolik gólů dokážete dát. Máme spousty her, které nabízejí trošku jiné možnosti. Jsou všechny zdarma, takže si jich můžete zahrát, kolik chcete, až najdete tu nejlepší. Pokud chcete doporučení, můžete vyzkoušet hru Penalty Shootout 2012, která vychází ze sezóny 2012, pokud jde o týmy a statistiky. Pokud se vám tato hra nebude líbit, jsou dalšími dvěma hrami s volnými kopy, které si můžete zahrát online, Magical Kicks a Peace Cup. Bez ohledu na to, kterou zvolíte, určitě si rádi vyzkoušíte penaltově kopy a zkusíte vyzrát na brankáře, abyste dali gól.
KopyKopy
75%