Herní Ostrov » Hry pro Děti » Pečujeme o Domácí Mazlíčky
8.3 / 10 - 12970

Pečujeme o Domácí Mazlíčky

Toužili jste někdy po štěněti nebo kotěti? Ale rodiče vám to kvůli nedostatku zkušeností s péčí o zvíře zakázali? Tyto hry vás mohou dobře naučit odpovědnosti. Až si některé z nich zahrajete, rodiče možná přesvědčíte.

Naučit se starat o domácí zvíře je důležité. Naše hry na péči o virtuální mazlíčky ve Flashi jsou skvělým způsobem, jak se naučit zodpovědnosti, aniž byste si museli pořizovat skutečné štěně nebo kotě. Tento typ videoher je skvělý i pro ty, kteří už nějaké zvíře mají. Pokud si pamatujete na Tamagoči, budou se vám hry v této kategorii líbit. Ve hře Moji sladcí mazlíčci se musíte starat hned o několik zvířat. Každé přitom potřebuje jiný pohyb myši, aby bylo spokojeno. Stihnete se starat o všechny, kdo potřebují trochu lásky, jídla nebo pozornosti? Tato hra se hraje snadno, ale přesto není jednoduchá a pro milovníky zvířat bude velice zábavná.
Ve hře Holičství pro psy se můžete naučit, jak zkrášlovat psy a koťata. Udržet krok se vším tím vzrušujícím děním není někdy snadné, ale myslíme si, že spousta dětí bude tuhle online pečovací hru hrát moc ráda. Něco trochu jiného, ale stále zábavného, naleznete ve hře Evolvoplus. V ní jste nejprve jen malá ryba, ale potřebujete vyrůst tím, že budete pojídat ještě menší rybky. A současně si musíte dávat pozor, aby vás nespolkla nějaká velká ryba! Je to strašně legrační!