Herní Ostrov » Hry pro Děti » Pečovatelka
8.3 / 10 - 7281

Pečovatelka

Vždy by jste se chtěli postarat o hravého psa nebo roztomilého koťátka, ale tvoje máma vám nikdy nedovolila mít? Teď můžete mít své virtuální zvířátko. Vycvičte jich se sušenkami a naučte jich nové triky. Tvoje máma nebude vadit, když budete venčit virtuálního psa.

Učit se starat o domácí zvířata nebo děti může být praktické – a zábavné! S našimi flash hrami na téma péče o virtuální zvířátko budete mít možnost starat se o roztomilé štěně, kotě nebo můžete pomáhat ve školce plné dětí. Ve virtuálních hrách s mazlíčky s nimi budete muset komunikovat, dávat jim dobroty a pečovat o ně tak, aby přežili. Spousta her vám umožní naučit své virtuální mazlíčky různé triky!
Některé z těchto flash her vyžadují hodně času a pozornosti, ale části hráčů to tak vyhovuje. Když se trochu porozhlédnete, uvidíte, že v této kategorii máme všechny možné hry a každý si přijde na své. Bez ohledu na to, jakým typem hráče jste, jistě občas chcete něco trochu jiného.Virtuální domácí miláček je možná přesně to, co potřebujete, i když to ještě nevíte. Dvěma oblíbenými hrami z této kategorie jsou Grow Nano 3 a Mumie výzva. Zahrajete-li si některou z nich, zjistíte, že čím více času u hry strávíte, tím lépe váš mazlíček bude reagovat. Venčení virtuálního psa a jeho krmení nemusí znít jako velká zábava, ale budete překvapeni, až se do hry dáte a začnete pečovat o svého domácího mazlíčka, byť virtuálního.