Herní Ostrov » Závodní Hry » Parkování
8.1 / 10 - 22681

Parkování

Otestujte si své parkovací dovednosti zde předtím, než jdete ven a zničíte auto táty. Snažte se pohybovat tak opatrný, aby jste se vyhli autem a požárním hydrantem, a možná váš otec vám někdy umožní zaparkovat své auto!

Potřebujete si procvičit parkování? Náš výběr nejlepších flashových parkovacích her vám pomůže naučit se základy a zároveň vás trochu pobaví. Některé z her v této sekci jsou složitější než jiné, zábavné jsou však všechny. Ve hře Výzva parkoviště se ocitnete na parkovišti a potřebujete najít perfektní místo, abyste nemuseli do obchodu chodit daleko. Tato flashová hra je velice zábavná a při parkování v ní se určitě nebudete nudit.
Další výborná parkovací hra, kterou si můžete zahrát online, je Air Traffic Chief. V ní jste pracovník řízení letového provozu, který musí parkovat letadla. Může to být docela hektická hra, ale když budete trénovat, dokážete se dostat až na konec. Další zábavu při parkování si můžete užít ve hře Park my Limo Game, kde se musíte naučit, jak zaparkovat limuzínu a nic při tom nezničit. Hraní těchto řidičských online může být velká legrace. A čím více je budete hrát, tím lépe budete umět parkovat – ať budete zrovna řídit cokoliv!