Herní Ostrov » Zábavné Hry » Paparazzi
8.5 / 10 - 1292

Paparazzi

Celebrity se často stěžují na tíživý paparazzi. Nic nemohou dělat nebo říkat bez toho, abych byly nepovšimnutí. Buďte jeden z těch tíživý parazitů v těchto zábavných Paparazzi her ! Odfoťte Selena Gomez nebo Hannah Montana při nejvyšší nabízející!

Máte rádi celebrity? Pronásledování filmových hvězd ještě nikdy nebyla taková legrace! Naše skvělé papparazzi flashové hry si můžete zahrát online a úplně zadarmo. Za pár chvil už budete uprostřed akce, budete se snažit získat co nejvíce bodů a přejít do další úrovně. Ve hře Vanessy lechtivé rady se musíte plížit po okolí a pořizovat perfektní fotografie. Je to velká legrace a zažijete díky tomu, jaké to je být fotograf snažící se o co nejlepší záběr filmové hvězdy, za nějž pak dostane spoustu peněz. Dostat se až na konec této hry je těžké, ale s trochou cviku to zvládnete.

Další skvělá paparazzi hra, v níž budete pronásledovat celebrity, je Under Cover. V ní musíte pořídit co nejhanebnější fotografie hvězd. Tím získáváte body a postupujete do dalších úrovní. Dokážete vystihnout perfektní záběr? Ať už fotíte Hannah Montanu nebo nějakou jinou celebritu, budete mít pocit, že jste přímo v akci. Máme ty nejlepší paparazzi flashové hry, které si na internetu můžete zahrát, a to kdykoliv se vám zlíbí. A navíc úplně zadarmo. Můžete si až do sytosti užívat života fotografa pronásledujícího se svým fotoaparátem filmové hvězdy.