Herní Ostrov » Hry pro Děti » Paměť
8 / 10 - 476

Paměť

Vyzkoušejte si tyto Paměti Hry a testujte i zlepšujte krátkodobou paměť. Jediné, co musíte udělat, je spárovat stejné obrázky v nejméně otáčkách, když je to možné. Ujistěte se, že jste dostatečně odpočinuli a soustřeďte se, protože tyto hry jsou jen pro duchaplných!

Pokud si vzpomínáš na hraní her Memory, kdy jsi byl dítě a chtěl bys něco, co by tě trochu pobavilo, tak si můžeš zahrát online naši sbírku flash her Memory. Budeš nadšen. Dali jsme si záležet, abychom pročesali internet a vytvořili jsme seznam těch nejlepších her v této kategorii. Bez ohledu na tvůj věk, tyto hry ti přijdou trochu náročné.
Mladší děti, zkuste začít s Rychlý výběr, která byla navržena pro menší děti. Dvě další dobré hry v této kategorii jsou Smiley Memory a WInnie prasátko pexeso. Kteroukoliv si vybereš, buď si jistý, že tě pobaví. Hry, které pomáhají dětem zlepšit jejich paměťové dovednosti, jsou vždy dobré, zvláště v mladším věku. Zatímco některé z našich flash Memory her, které můžeš hrát online, jsou založené na klasické karetní hře, některé jsou obměněné, takže do klasiky vkládají trochu změny. Některé z nejnovějších her Memory jsou dokonce zábavnější než ty původní. Jestliže začneš s jednou a nebude se ti líbit, vždy se můžeš na tuto stránku vrátit a zkusit si vybrat jinou.