Herní Ostrov » Klasické Hry » Pacman
8.8 / 10 - 7494

Pacman

Tato hra nepotřebuje představení. Pacman je klasika a ještě tak populární jako dřív. Teď nemusíte jít celou cestu přes arkádové chodby, ale můžete to hrát tady! Jen se ujistěte, že nejste zachycení duchy!

V naší sbírce nejlepších flashových her ve stylu Pacman můžete spolykat spousty teček a utíkat bludištěm před duchy – nebo je naopak pronásledovat. A nejlepší na tom je, že tyto klasické počítačové hry můžete hrát zadarmo kdykoliv máte chvíli volného času. Některé z variant jsou vážně dobré. Pacman je klasickou arkádou. Prvních několik úrovní je snadných, ale pak vás začnou pořádně obtěžovat duchové – třeba Mrkač. Jen ti nejlepší hráči se dokáží prokousat až na závěrečnou obrazovku.
Hledáte-li zábavné obměny původní hry Pacman, zkuste Slackman, která se odehrává v kanceláři. Stihnete spořádat všechny koblihy, než vás kolega práskne šéfovi a ten vás vyhodí? Bavte se pojídáním koblih a dosáhněte rekordu. To Pacmanova plošinovka 2 je něco úplně jiného. Hrajete v ní za Pacmana, ale namísto procházení bludištěm musíte přeskakovat z plošinky na plošinku, při tom pojídat tečky a vyhýbat se duchům. Spojuje se tak vlastně Pacman s plošinovou dobrodružnou hrou.