Herní Ostrov » Létací Simulátory » Přistání
8.5 / 10 - 6305

Přistání

Máte dovednost přistát tak, aby vaše letadlo bylo v bezpečí? Máte bystré oko, pevné ruce a nervy z oceli? Jste odpovědný za své posádky a cestujících, takže buďte opatrní, velice opatrní!

Máme kolekci nejlepších flash her Land Safely (Bezpečné přistání), které můžeš hrát online zdarma, kdykoliv budeš mít trochu času. Ať už jsi nových hráč, nebo hraješ hry už spoustu let, domníváme se, že hry v této kategorii tě nadchnou svým bezpečným přistáváním různých dopravních prostředků. Cíl zní snadně, ale vše je o detailech. To je důvodem, proč tyto hry jsou pro některé lidi tak návykové.
Jedna z flash her Land Safely, která se nám opravdu líbí, je TU-95. Je to reálná simulace letu, která zabere trochu času, než ji zvládneš. Jak se ti to jednou podaří, budeš milovat dívání se, jestli se ti podaří úspěšně přistát ve skvělé formě. Když se ti to nelíbí, pak Prdící hlavolam nebo Cluster Lander jsou dvě další dobré flash hry, ve kterých musíš bezpečně přistát. Od helikoptér po letadla, opravdově a vymyšleně, máme všechny různé typy her Safe Landing. Ať už jsi nový hráč, nebo už hraješ několik let, domníváme se, že některé z těch, které jsme do této kategorie vybrali, se ti budou líbit. Vzlétnout je lehké. Ale přistát je o trochu složitější.
HashHash
47%