Herní Ostrov » Hry pro Holky » Hry Předělávání » Převleky Zvířat
8.3 / 10 - 3543

Převleky Zvířat

Zkoušeli jste někdy obléct živé štěně nebo kotě? To může být docela oříšek. S těmito hrami je to ale mnohem snazší. Jsou určené převážně pro menší děti, jež dokáží zabavit na celé hodiny.

Máme jedny z nejlepších dětských flashových her na oblékání zvířátek. Můžete je hrát na internetu zadarmo tolikrát, kolikrát budete chtít, aniž byste museli něco platit. Jsou to jednoduché hry určené pro menší děti a mohou být skvělou možností, jak je zabavit a zaměstnat, takže vás nebudou zlobit. Ve hře Oblékání psů si budete hrát na oblékání s roztomilým štěňátkem. Je to legrace? Je to snadná hra, ale zabaví vás. Pokud máte rádi štěňátka, bude se vám tato online hra ve Flashi moc líbit.
Při hraní Stroj ma mazlíčky si budete moci vytvořit svého vlastního domácího mazlíčka. Od výběru očí až po uši a všechno mezi tím, zkrátka si budete moci vytvořit zvíře, které se bude líbit jenom vám! Tato zvířecí oblékací hra je trochu přihlouplá, ale možná právě proto je tak skvělá. Pokud jste milovníci koček, určitě si zkuste hru Vytvářemí kočičky. V ní si můžete vytvořit své vlastní koťátko. Je to skvělý způsob, jak strávit volnou chvilku, zvlášť pokud máte rádi zvířata. Tak co, jaké koťátko dokážete stvořit?