Herní Ostrov » Hry pro Holky » Hry Předělávání » Převleky Princezny
9 / 10 - 1656

Převleky Princezny

Každá holčička by ráda byla princeznou. Naše hry vám umožní se jí stát a vybrat si ty správné šaty. Být princeznou není vždy lehké, ale jaký máte výběr šatů, bot a šperků! Nepochybujeme, že máte-li rády princeznovské oblékačky, najdete ten správný styl i pro tu svou princeznu.

Naše hry na oblékání princezen ve Flashi pobaví všechny dívky, které si představují, že ony samy jsou princeznami. Když se porozhlédnete, určitě v této kategorii najdete hru, při jejímž hraní se dobře pobavíte. Všechny jsou jednoduché, ale dokáží bavit po celé hodiny – a to vše úplně zadarmo. Ve hře Princezna oblékání se potřebujete připravit na velký bál a večer plný tance, takže si nezapomeňte vybrat nějaké skvělé šaty. Tuhle hru si určitě oblíbí každý, kdo má rád princezny. Skvělé je, že v ní máte na výběr z tolika možností, a že ji můžete hrát na internetu zadarmo.
Chcete-li pomoci princezně v dnešním světě, zkuste si zahrát Moderní princezna. Určitě v ní nepotkáte žádné oděvy nebo modely vyšlé z módy. Ne všechny hry na oblékání princezen musejí být stejné! Při hraní této jistě pochopíte, proč jsme ji do této kategorie zahrnuli. Ve hře Princess Maker 2 jsou možnosti téměř nekonečné. Při jejím hraní vás čeká spousta voleb a rozhodnutí, které ovlivní, jakým druhem princezny se stanete. Díky všem těm možnostem je to jedna z nejlepších flashových her na oblékání princezen, jaké na internetu naleznete.