Herní Ostrov » Hry pro Holky » Hry Předělávání » Převleky Párů
8.3 / 10 - 2985

Převleky Párů

Jaký smysl by mělo vypadat dobře, kdyby váš partner vypadal špatně? Tato hra vám umožní procvičit si své módní dovednosti. Nejen co se týče vás, ale i vašeho partnera.

Oblékání jednoho člověka je zajímavé, ale naše flashové hry na oblékání páru jsou ještě lepší! Namísto toho, abyste připravovali jen jednoho člověka, musíte vymýšlet outfit a doplňky pro páry! Mnoha dětem se tento druh her líbí a ty v této kategorii jsou mnohem lepší, protože obsahují dvě osoby namísto pouhé jedné. Ve hře Valntínské rande máte pouhých pět minut, abyste se připravili na velkolepé valentýnské rande! U příznivců oblékacích her ve Flashi to bude velký hit. Můžete vybírat z mnoha možností, takže určitě dokážete vytvořit skvělý romantický outfit.
Ve hře Oblékání kluka a holky musíte obléci děti do školy. Ačkoliv je to jednoduchá a snadno pochopitelná hra, je takové oblékání páru velká zábava. Líbí se nám na ní mimo jiné ta velká spousta možností, které máte k dispozici, a to včetně doplňků. Ve hře si Sladký pár oblékání můžete vybírat z účesů, oblečení, doplňků a dalších možností. Jediné, co vás v ní omezuje, je vaše vlastní představivost. I poté, co jejím hraním strávíte několik hodin, zůstane vám spousta dalších možností na vyzkoušení.