Herní Ostrov » Závodní Hry » Přetékarskí soutěž
8.2 / 10 - 151

Přetékarskí soutěž

Výzva pro vás a pro soupeře v těchto cool Přetékarskí soutěž hry. Můžete řídit auto nebo si vyberte plavbu na lodi. Pokud chcete více ve prospěch robotů, máme jejich tady! Vyzkoušejte si všechny!

Od automobilů přes lodě až po vesmírné lodě, naše flashové závodní hry vás posadí za volant, kormidlo či knipl. Dokážete dojet do cíle na prvním místě? Čím lépe si v každém ze závodů povedete, tím déle budete moci hrát. Dostat se do posledního závodu ale není v některých z těchto her tak snadné. Jednou z našich nejlepších závodních her ve Flashi je v současnosti Pirate Race. V ní se stáváte pirátem, který musí v závodu získat poklad a vrátit se zpět dřív než soupeři. Nebojte se ale, k zajištění své výhry můžete používat i pirátské metody.
Při řízení ve hře Ghost Racer budete muset promýšlet strategii. Jste-li zasaženi, sníží se vám zdraví. Během závodu můžete získat různá vylepšení, která vám pomohou nepřijít o život. Cílem je pokusit se v průběhu závodu vyřadit ostatní závodníky. Při závodění v bahně ve hře Dirt Racers si užijete spoustu legrace. Můžete poškozovat ostatní závodníky, ale zároveň si musíte pohlídat, aby ostatní příliš nepoškodili váš vůz. V této hře jde především o přežití v písku a bahně. Máte na to, abyste v takovém závodu zvítězili?