Herní Ostrov » Hry pro Děti » Omalovánky
9.4 / 10 - 3802

Omalovánky

S těmito omalovánky hrami si můžete vytvořit svůj vlastní obrazy. Zde si můžete barevně Sněhurku, Hello Kitty a dokonce i Mario! Experimentujte s barvami, aby vaše fotografie byli jedinečné. Zelené vlasy nebo žluté koně, všechno je možné s těmito omalovánky!

Omalovánky jsou pěkná věc, ale shánět pastelky a utrácet peníze na knihy může být otravné a drahé. To je důvod, proč rodiče a děti milují naši sbírku flah omalovánek. Můžete je hrát on-line zdarma. Máme řadu různých virtuálních omalovánek – pro každého něco. Vybarvování obrázků online může být fajn zábava.
Například ve hře Coloring Princess máte k dispozici 72 barev a vybarvit obrázek princezny můžete tak, jak chcete. Pro jiné příležitosti máme hry Coloring Thomas the Train a Dítě omalovánky. To nejlepší na našich flash omalovánkách je, že nestojí ani korunu. Můžete si tyto hry zahrát zdarma online. S tolika různými možnostmi máme pro každého něco. Některé hry vám umožňují snadno si po dokončení obrázek vytisknout, což se hodí, když vaše dítě vytvoří něco opravdu pěkného. Výtvarné hry mohou poskytnout hodiny zábavy. Navíc naše on-line omalovánky nevyžadují po skončení žádné uklízení. Porozhlédněte se tu a vyberte si pro své dítě tu hru, jež mu nejlépe umožní projevit kreativitu.