Herní Ostrov » Sportovní Hry » Olympijské hry
8.7 / 10 - 3074

Olympijské hry

Zde najdete všechny vaše oblíbené olympijské sporty! Lukostřelba, Maratón a samozřejmě 110m překážek. Staňte se hlavním olympijský vítězem vyplněním všechny hry!

Snili jste někdy o zlaté medaili? V našich Olympijských hrách ve Flashi se můžete pokusit získat bronzovou, stříbrnou nebo zlatou v mnoha různých soutěžích. Pro milovníky sportu jsou tyto hry výborným způsobem jak ukrátit čas. Jednou z nejlepších Olympijských her, které si můžete na internetu zahrát, je Mini olympiáda. Máte v ní za úkol vystřelovat robota z děla. Důležitá přitom je správná výška i vzdálenost. Pokud budete dost dobří, můžete dosáhnout rekordu. Není to sice žádná z těch Olympijských her, na které jste zvyklí, ale je to legrace.
Další skvělou sportovní hrou je China 2008, v níž se můžete zúčastnit Olympijských her 2008. Ovládání je jednoduché, ovšem umístit se na prvním místě už nic snadného není. Pokud však budete dost trénovat, může se vám podařit získat ve všech sportech většinu medailí. Máte-li rádi běžecké hry, měli byste vyzkoušet Sprint, v níž se můžete pokusit šíleným sprintem zvítězit v závodu. Je to jedna z našich nejlepších flashových Olympijských her. A to nejlepší na tom je, že všechny hry v této kategorii lze hrát zdarma.