Herní Ostrov » Simulační Hry » Podnikatelské Hry » Obsluha v restauraci
9.4 / 10 - 13976

Obsluha v restauraci

Každý chce řídit vlastní restauraci! Nyní je to možné, se Servírovaní ve Restaurace hry. Postarejte se o své zákazníků tím, že servírujete jejich večeře a pití na čas. Ujistěte se, že číšníci jsou rychlí a jídlo je dobré a Vaše restaurace se stane nejoblíbenější ve městě!

Zvládnete provozovat restauraci? Máte-li rádi jídlo, jedení nebo dokonce vaření, povzbudí naše restaurační flashové hry váš apetit. Některé jsou vskutku jednoduché, zatímco jiné vyžadují víc zručnosti. Máme zkrátka něco pro všechny typy hráčů. Skvělé na těchto hrách je, že je můžete hrát na internetu a zadarmo. Jednou z našich nejoblíbenějších restauračních flashových her je Papa's Freezeria. V ní máte na starost obchod se zmrzlinou a musíte přijímat objednávky, vyrábět zmrzlinové poháry a podávat je. Zákazníci pak vaše výtvory snědí a ohodnotí, jak se vám povedly.
Hra Serving Game se točí kolem obsluhování zákazníků. Zvládnete roznést všechny objednávky těm správným hostům na správné stoly, a ještě navíc včas a bez toho, aby si na vás někdo stěžoval? Čím lepší budete, tím více bodů dostanete. Máte-li rádi sladké, bude vás bavit Yum Cookies. Upozorňujeme ale, že hraním této hry vám možná vyhládne! Ať si ale vyberete jakoukoliv hru na správce restauračního zařízení, budete se určitě bavit vařením, obsluhováním a vůbec děláním všeho, co je potřeba.