Herní Ostrov » Akční Hry » Střelba » Obrana věžičky
8.7 / 10 - 116

Obrana věžičky

V hry Obrana věžičky se ocitnete v nepříjemné situaci a střetnete se s různými nepřáteli, kteří by vás raději viděli mrtvý. Naštěstí máte obrovskou věž k dispozici. Umístěte si za spoušť a útočte na nepřítele v těchto nabitých bleskových her. Hodně štěstí!

Máte rádi hry ve Flashi, v nichž se bráníte pomocí střeleckých věží? Máme skvělou sbírku právě takových her. A naše strategické a válečné hry patří mezi nejlepší. Dobrou zprávou je, že je můžete hrát zadarmo na internetu kdykoliv budete mít chvíli času! Hrou založenou na fyzice a kolizích je Momentum Missile Mayhem. Budete muset udělat všechno pro obranu své základny. Zní to jednoduše, ale počkejte, až uvidíte všechny ty nepřátele, kteří proti vám půjdou. Dokážete vydržet až do závěrečné úrovně? Zvládnou to jen ti nejlepší stratégové.
S jednou střeleckou věží ve hře Aqua Turret budete muset používat vše, co máte, abyste se ubránili vlnám lodí a dalších dopravních prostředků, které se na vás budou valit. Tato obranná flashová hra je rychlá a divoká. Dostat se až na samotný konec od vás bude vyžadovat všechny vaše schopnosti. Ve hře Bubbel Tanks musíte v každé úrovni porazit nepřítele, teprve poté můžete pokročit do další. Po zabití nepřítele si budete moci vylepšit zbroj své bubliny, takže vydržíte nepřátelům déle odolávat. Je to jedna z nejlepších flashových her na téma obrany věže, jakou na internetu najdete.
HugoHugo
80%
RedRed
79%