Herní Ostrov » Simulační Hry » Stragetige » Tower Defence
9.2 / 10 - 3147

Tower Defence

S těmito Obrana Věže hry musíte být taktický a používat správnou strategii na vítězství. Cílem je bránit proti útočníkům. Můžete to udělat tím, že umístí obranné věže kolem mapě. Umístěním do správných pozic budete moct zahnat své útočníky!

Pro příznivce válečných strategických her bude naše sbírka těch nejlepších flashových her na obranu věže, které si můžete zahrát zadarmo na internetu, ohromným pokladem. Shromáždili jsme jen ty nejlepší flashové hry typu Tower Defense. A ještě lepší je to díky tomu, že za jejich hraní nemusíte dávat ani korunu. Tuto hru možná znáte, v Bloons Tower Defense 4 musíte bránit věž. Prvních několik obrazovek je snadných, ale vítězství v těch závěrečných vás přinutí důkladně přemýšlet. Buďte připraveni u téhle hry strávit nějaký čas.
Další skvělou flashovou obranou věže, kterou si můžete na internetu zahrát, je Keeper of The Grove. Její grafika je vskutku neobvyklá. Zvolíte-li na začátku dobrou strategii, půjde vám to dobře, ale k vítězství v celé hře budete muset opravdu přemýšlet, co děláte. Dokážete ve hře Cursed Treasure ubránit poklad před všemi nepřáteli? Tato obranná strategická hra vás chytne, takže budete hrát úroveň za úrovní. A jak se bude postupně stávat složitější, budete muset používat všech svých schopností válečného hráče. Dokážete ubránit základnu? Zjistěte to v některé z her v této kategorii.