Herní Ostrov » Hry pro Holky » Hry Předělávání » Obleč si celebritu
9.2 / 10 - 301

Obleč si celebritu

Celebrity někdy neví, co si obléct. Naštěstí mají vás, a vy jim můžete poradit. Mužské i ženské celebrity touží po vaší radě!

Přemýšleli jste někdy, jaké by bylo být celebritou? Nyní můžete zjistit, jaké by to bylo být např. být osobou zodpovědnou za její šatník. Máme leckoho od Richarda Hammonda po Jeremyho Clarksona a Mr. Beana. Pokud jste někdy chtěli pomoci těmto mužům obléci se lépe, teď s naší sbírkou flash her máte šanci získáte přístup k jejich šatníku a můžete je obléct.
Máme i spoustu ženských hvězd včetně Victorie Beckhamové, Rihanny, Seleny Gomezové a dalších. Představte si, že byste mohli obléct tyto celebrity do těch nejlepších šatů. Menší děti si tyto hry užijí víc, ale i starší děti může zaujmout možnost obléct dobře celebritu. Jednou z našich nejoblíbenějších flash her z řady Celebrity Dress-Up je Richard Hammond Dress Up. Pomáháte v ní Richardu Hammondovi vybrat to nejlepší oblečení a doplňky. Můžete se dokonce i podílet na rozhodnutí, kam se vydá, až se obleče. Pro každého, kdo má rád celebrity, Hollywood nebo módu, jsou tyto hry ideální. Dobrou zprávou je, že je můžete hrát všechny zdarma.