Herní Ostrov » Akční Hry » Boj » Ninja
8.3 / 10 - 1127

Ninja

Ninjové jsou známí jako rychlí, neviditelní a smrtící. Můžete probojovat přes tyto hry jako voják ze středověkého Japonska? Všechny tyto hry nabízejí spoustu akce a nekonečné zábavy, takže se určitě vyzkoušejte všechny!

Máme jedny z nejlepších flashových nindžovských her, jaké můžete najít. Máte zrovna náladu prosekat se skrz nějaké dobrodružství a mezitím se plížit a hledat nepřátele? Pak se vám hry v této kategorii určitě budou líbit. Příznivci akčních her stráví u každé z her na této stránce hodiny plné zábavy. Jednou z oblíbených nindžovských her ve Flashi, které si můžete zahrát online, je Nindžův útok, v níž se stanete nindžou, který se potřebuje připlížit k nepříteli a vyřídit ho dřív, než si ho všimne. Zní to jednoduše, ale jak postupujete úrovněmi, je to stále těžší. Zvládnete se dostat až na konec?
Další plíživou nindžovskou bojovou hrou, která by se vám mohla líbit, je Ninja 2. V ní musíte zachránit své vesničany před agresivními nájezdníky. Když je porazíte, nezapomeňte sebrat zlato, které po nich zůstane – jinak navždy zmizí. Zlato vám pomůže zvýšit skóre a dostat se na žebříček nejlepších nindžů. Ve hře Ninja Plus 2 musíte najít všechny mince v úrovni, abyste se dostali do další. Zní to jednoduše, jenže při tom musíte zůstat neodhaleni. A právě v tom je tato hra náročná. Ale pokud této plíživé nindžovské hře věnujete trochu času, možná se dostanete až na konec.