Herní Ostrov » Zábavné Hry » Nestán se věznění
8.7 / 10 - 17868

Nestán se věznění

Pokuste se políbit spolupracovníka bez vědomí svého šéfa, protože ztratíte svou práci! Nebo se snaží propašovat roztomilou dívku vedle vás, bez toho, aby jsi vás všímala! V těchto hrách je důležité být velmi záludný a snažte se nedostat do vězení!

Nechat se načapat není dobré. Cílem těchto her je nenechat se načapat. To není tak snadné, jak to zní, protože vám v cestě stojí spousta překážek. Jakmile začnete hrát a zvládnete jednoduché úrovně ze začátku, nebudete chtít přestat. Věřte nám, když říkáme, že skutečný trik je nenechat se načapat šéfem nebo jiným nadřízeným, když budete tuto hru hrát místo práce!
Pokud chcete vědět, kde začít, doporučujeme vyzkoušet hru Sneaky Sneaky nebo Špatné chování. Obě jsou nejlepší z Flash her typu Nenechte se načapat, které můžete hrát online zdarma. A pokud vás tyto dvě nezaujmou, máme taky hru s názvem Zabíjení času v práci. Tato je zvlášť vynikající, když jste při hraní v práci v kanceláři. Jen se nenechte načapat! Tyto typy online Flash her jsou ohromně zábavné a můžou vám pomoct, když si potřebujete trošku odpočinout od stresu. V moderním světě může schopnost udělat si malou přestávku na vyčištění hlavy ohromně pomoci a tyto hry typu Nenechte se načapat jsou vynikajícím způsobem snížení stresu a zároveň užívání si zábavy.
PrdPrd
77%