Herní Ostrov » Hry pro Holky » Nehtové studio
9.4 / 10 - 12698

Nehtové studio

Můžete vytvořit dokonalé nehty s těmito Nehtové Studio hry? Experimentujte s různými barvami pro svůj vlastní styl. Spusťte svůj vlastní salon na nehty a buďte kreativní. Nevíte, že zelené nehty vypadají dobře na vás? S těmito Nehtové Studio her můžete konečně zjistit!

Make-up a účesy jsou zábavné, ale my máme jedny z nejlepších her, Nail Studio (nehtové studio), které můžeš hrát on-line. Nejlepší věc ně těchto vylepšených flash hrách je, že jsou zdarma. To znamená, že můžeš trávit svůj čas navrhováním perfektních nehtů podle výběru barev, vzorů, předloh atd. Až budeš připraveni začít znovu, je to jednoduché, není potřeba nic uklízet!
Jeden z našich nejoblíbenějších titulů v této kategorii je Fashion Nails Saloon. Tato hra Nail Studio ti dokonce umožňuje vybrat si náramky. Když budeš mít čas, můžeš ji hrát znovu a znovu, přijít s tisíci nebo i více vzory a styly pro tvoje nehty. Jediným omezením je tvá představivost! Samiho nehtové studio je trochu odlišná. Musíš pomoci šéfovi usadit zákazníky a pak se věnovat jejich nehtům. Dokážeš přežít až do konce dne? Další skvělá hra Nail Studio, kterou můžeš hrát online, je Funky Nail Design. Jak již název napovídá, tohle ti umožní přijít s nějakým opravdu unikátním designem nehtů. A bez nepořádku nebo uklízení, můžeš v klidu nechat hrát tyto hry mladší děti. Udělej si čas a udělej si dnes své vysněné nehty!