Herní Ostrov » Adventury » Naruto
9.8 / 10 - 2930

Naruto

Pro některé, kteří nevědí, Naruto je japonský manga o mladé ninja jménem Naruto. V této kategorii naleznete nejrůznější hry založené kolem tohoto japonského fenoménu. Můžete si vybrat mezi Naruto RPG, Naruto bojové hry a dokonce i Naruto Závod hry. Nebo si nevyberte a hrajte všechny!

Jste příznivci anime? Pokud ano, nejspíš víte, proč jsou na internetu tak populární flashové hry Naruto. Podívejte se na všechny ty skvělé hry, které vám zdarma nabízíme. Od akčních bojových až po strategické hry a ještě něco navíc, máme zkrátka něco pro každého hráče, který má rád tento klasický anime komiks. Hrou ve stylu sdružování stejných obrázků je Naruto Quest. V ní musíte přesouvat k sobě čtverce s obrázky vašich oblíbených postav z Naruto. Je to zábavná a návyková hra. Jakmile začnete hrát, nebudete chtít přestat, dokud nedosáhnete rekordního skóre.
Další hrou, kterou určitě vyzkoušejte, je Naruto War 10. Hledáte-li trochu dobrodružství, tady ho najdete. Až do konce se dostanou jen ti nejchytřejší hráči. Ve hře potkáte mnoho postav z Naruto a pokud tento seriál máte rádi, určitě tam bude i nějaký váš oblíbený hrdina. Ve hře Naruto Ultimate Biker budete v roli vaší oblíbené postavy z Naruto závodit na kole. Je to náročná hra, a to i v případě, že tento animovaný seriál nesledujete. Ať se rozhodnete si zahrát jakoukoliv Naruto videohru ve Flashi, myslíme si, že se budete skvěle bavit.