Herní Ostrov » Hry pro Holky » Hry Předělávání » Namaluj celebritu
8.9 / 10 - 1979

Namaluj celebritu

Celebrity jsou závislé na jejich vzhled. Justin Bieber by nebyl tak populární, kdyby měl obrovský pupínek na nose a lze si představit, že Lady Gaga vystupuje na jevišti bez make-up? Teď je vaším úkolem, aby vaše oblíbené celebrity vypadali tak hezké a aby jste jim zajistili úspěch!

Toužíte-li žít život celebrity, zamilujete si naši sbírku flash her na téma líčení celebrit. Jedná se o velmi jednoduché hry, ale můžete si s nimi hodně užít, zvláště jste-li fanouškem některé celebrity. A nebojte se, máme mužské a ženské hvězdy, takže si můžete vybrat podle libosti. V některých hrách jsou i slavné páry a vy můžete pro oba vytvořit make–up pro muže i ženu!
Jedním z našich nejoblíbenějších titulů je Lady Gaga Makeover Game. Máte-li rádi její hudbu, ale ne už tolik její styl, potěší vás, že jí budete moci změnit účes, make–up atd. Pokud jste někdy snili o tom být stylistou hvězd, tato senzační flash hra je přesně pro vás. Další dva oblíbené tituly jsou Taylor Swift a Selena. Některé hry obsahují více než jednu celebritu, což jistě potěší. Pokud jste někdy chtěli být stylistou celebrity, teď je vaše šance. Naše bezplatné flash hry Celebrity Make–up vám umožní převzít kontrolu a rozhodnout, jak hvězdy budou vypadat. Většina z těchto titulů je opravdu jednoduchá, co se hraní týče, a i když při nich nemůžete bodovat a vítězit, budete se bavit.