Herní Ostrov » Logické Hry » Ukázat a Klepnout » Najdi rozdíly
8.9 / 10 - 3307

Najdi rozdíly

Dokážete rozpoznat rozdíly mezi dvěma obrázky? Tyto hry jsou o tom - ostré a rychlé. Uzavřený oko, jiný účes, nebo pes, který se náhle změnil na fialové. To se může zdát jednoduché, ale vzhled může klamat. Přesvědčte se sami a užívejte si!

Naše flashové hry na hledání rozdílů jsou skvělou kratochvílí a zároveň vám trochu potrápí mozek. Některé fotografie v těchto hrách jsou prostě úžasné. Hledáním rozdílů strávíte hodiny. Najdete je všechny včas? Zahrajte si a zjistěte to. Moc hezká flashová hra na hledání rozdílů je Butterfly Fantasy. Jsou v ní krásní motýli. Na nalezení všech rozdílů v každé úrovni máte jen omezený čas. Pokud budete dost rychlí, můžete udělat rekord.
IsisIsis
83%
Hledáte-li hru plnou tajemna a zločinu, zkuste Daily Witness. Musíte najít rozdíly, abyste shromáždili důkazy a vyřešili zločin. Jenže na každou úroveň máte jen omezený čas. Dostat se až nakonec téhle hry chce hodně velké umění. Další skvělou flashovou hrou na hledání rozdílů je Beach find 10 Differences. Na plážových scenériích v ní musíte najít rozdíly mezi obrázky dřív, než vyprší čas. První obrazy jsou snadné, ale spolu s postupem ve hře se jejich obtížnost zvyšuje!