Herní Ostrov » Logické Hry » Najdi cestu
8.6 / 10 - 253

Najdi cestu

Víte, co to znamená být vůdcem. Máte sílu a charismu vést své lidi k jejich cíle? Otestujte se zde s našimi cool Průvodce Cesty hrami!

Naše Flash hádankové hry typu hledání cesty jsou vynikajícím způsobem otestování vašich vůdčích dovedností. Máte to, co potřebujete ke zvládnutí všech úrovní v některé z těchto her? Pokud se vám líbí hry Gridlock, budete asi tyto hry milovat stejně. I když jste tento typ hádankové hry nikdy předtím nehráli, nemusíte se znepokojovat. Zjištění, jak hra funguje, je opravdu snadné.
Po vymazání prvních úrovní budete muset skutečně začít používat mozek. Tyto hlavolamy se můžou v dalších úrovních stát náročnějšími! Ve hře Goldburger To Go musíte zajistit, aby se burgery dostaly k hladovým zákazníkům. Dosáhnete toho spojením kousků stroje, který peče burgery. Když to zvládnete správně a splníte úroveň, dostanete se na další. Mezi další dvě dobré Flash hry Najdi si cestu patří Sky Madness a Saunavihta Yetis. Ať si vyberete kteroukoli, myslíme si, že se na těchto příjemných rébusech stanete závislými. Nejlepší na tom je, že jsou zdarma k hraní online. To znamená, že můžete zkoušet všechny tituly na této stránce, až najdete ten nejlepší.
FazeFaze
78%