Herní Ostrov » Logické Hry » Řetězová Reakce » Murphy
7.6 / 10 - 258

Murphy

Chudák starouš Murphy. "Co může, to se pokazí," jak Murphy říká. A chudáku Murphymu nebude dopřáno oddechu. Všechno se pokazí najednou. Pomoze mu prosím s těmi jeho problémy!

Znáte Murphyho? Pokud ano, budou se vám hry založené na této postavě líbit. Víte, do jakých bláznivých dobrodružství se někdy pouští, takže si můžete být jisti, že tyto hry splní očekávání. Jejich cíle jsou různé, ve všech ale vystupuje postava, kterou všichni znají a mají rádi. Máme i hry podobné hrám s Murphym. Pokud hledáte skvělou hlavolamovou hru, zkuste On Vacation. Hraje se jednoduše a snadno ji pochopíte, myslíme si ale, že spoustu lidí bude velice bavit snažit se v této videohře vyřešit všechny ty různé hádanky. A nejlepší je, že flashové hry o Murphym můžete hrát na internetu a zadarmo.

Pracujete v kanceláři? Pak vám bude hra Office Chaos připadat dobře známá. Ne každý ji pochopí, ale pro ty kdo ano to bude velká zábava, zvláště v pozdějších úrovních. Něco podobného je Murphy's Dinner, další skvělá hra z této kategorie. Příznivce Murphyho hry z této sekce určitě zabaví na celé hodiny. Máme něco pro každý typ hráče bez ohledu na věk. Pokud rádi přemýšlíte a používáte mozek, některou z her v této kategorii určitě zkuste.