Herní Ostrov » Závodní Hry » Motokros
8 / 10 - 1607

Motokros

Tyto úžasné motokrosové hry jsou především o dovednosti a rychlosti. Jste dost dobrý řidič vyvážit kola na hromadu dřeva nebo závodit na motorku přes polní cesty u vysoké rychlosti? Zapněte motory a běžte si hrát tyto cool motokrosové hry!

Pro fanoušky motocyklů, kteří milují závody motorek, je naše kolekce flash her motokros, která tě rozesměje. Máme hry pro nové hráče i více náročné hry pro lidi, kteří hrají hry už roky. Nejlepší na tom je, že naše motocyklové závodní videohry můžeš hrát online zdarma, kdykoliv budeš mít čas. Upozorňujeme, že mohou být návykové a spotřebovat všechen tvůj volný čas!
V Motocross FMX je ovládání jednoduché, ale vše je to o načasování a provedení. Samozřejmě s tvojí motorkou budeš skákat, ale můžeš stisknout číselnou klávesu, když závodíš, a tak provádět různé akrobatické kousky a triky, které ti umožní rychle přidávat body. Jestliže jsi opravdu dobrý, tak možná dosáhneš vysokého skóre. Další skvělá motokrosová flash hra, kterou můžeš hrát online, je Motocross Urban Fever, která se nachází v centru města. Pro tvrdší výzvu v terénu, mrkni na Solid Rider. Můžeš být první, druhý, nebo třetí, ale musíš se umístit, aby jsi mohl pokračovat v dalším závodě. Víš, co to stojí, aby jsi se stal motokrosovým šampiónem? Tyto hry ti pomohou to zjistit.