Herní Ostrov » Závodní Hry » Motokára
8.1 / 10 - 824

Motokára

Vyzkoušejte si tyto skvělé Motokára Hry! I když máme mnoho různých her,​​ koncept zůstává stejný, řiďte tak rychle, jak jen můžete po trati gokart. Tyto motokáry jsou zárukou zábavy při vysoké rychlosti na hodiny! Skončete před své soupeře a vyhrajte závod!

Jestliže jsi milovník závodních her, budeš tuto kategorii milovat se všemi našimi flash hrami Kart. Dali jsme si záležet, abychom sestavili nejlepší z nejlepších, takže můžeš strávit svůj čas raději hraním her, než jejich vyhledáváním. Pro každého, kdo miluje závody, jsou motokáry reálným životem nebo videohrou. Výběrem tě naprosto dostaneme. Zvětšování kolem trasy a startování přináší spousty legrace. V některých z těchto her můžeš aktuálně závodit proti lidem z celého světa.
Na začátek vyzkoušej Kart On. V této hře máš volbu mezi šesti odlišnými tratěmi a třemi typy ovladatelnosti. Pokud se ti bude dařit, tvé jméno se objeví na výsledkové tabuli. Můžeš tuto tabulku nejvyššího skóre zkontrolovat, aby jsi viděl, jak jsi na tom v porovnání s ostatními závodníky z celého světa. To je pro začátek skvělá flash hra Kart. Jestliže jsi připraven na něco trochu odlišného, možná že vyzkoušíš Kart Fighter nebo Dragonball Kart. Obě dvě jsou skvělé závodní hry motokár, které můžeš hrát online zdarma, kdykoliv budeš mít trochu času. Závodění proti závodníkům z celého světa je vzrušující. Závodící hráči z celého světa nám věří, že najdeme nejlepší hry a všechny je nabídneme na jednom místě.