Herní Ostrov » Závodní Hry » Monster Truck
8.6 / 10 - 800

Monster Truck

Závod s Netvorem Auta přes nerovném terénu nebo plnit nejnechutnější kousky s ním! Buďte nejrychlejší, cool a nejtěžší řidič auta na trati! Dámy a pánové, spusťte motory!

Když mluvíme o nejlepších flash Monster Truck hrách, musíš vidět některé z nich, které jsou v této kategorii dostupné. Můžeš hrát jakoukoliv z nich zdarma online kdykoliv během dne nebo noci. Jedna z věcí, které se nám na těchto hrách líbí je, že jsou velmi zábavné. S jednoduchým ovládáním techniky a nespoutané a bláznivé grafiky, je jednoduché stát se závislým na tomto závodění a závodních hrách.
V Večerní jízda v obludném náklaďáku, se musíš dostat domů před večerkou. Když se proplétáš městem, narážíš na překážky v cestě, ale neboj se, protože jsi za volantem obrovského náklaďáku! Toto je zábavná hra, která je na hraní jednoduchá, ale stěží zvládnutelná. Věnuj čas a uvidíš, jestliže zvládneš celou hru. Pro jiný výzvu obrovského náklaďáku, vyzkoušej Turbo Monster Truck, aby jsi změnil tempo. V této flash hře stále řídíš obrovský náklaďák, ale pojedeš nahoru a přes kopce, zatímco se budeš snažit sbírat body chytáním koulí. Zní to komplikovaně, ale je to jednoduché a bude tě to bavit dlouhé hodiny.