Herní Ostrov » Sportovní Hry » Minigolf
8.7 / 10 - 2190

Minigolf

Přineste si legraci minigolfu z hřiště do svého domova! Každá z těchto her má své vlastní výzvy. Zkuste dostat koule přes větrný mlýn nebo přes vodu, není to tak jednoduché, jak by se dalo očekávat. Bez ohledu na hry si vyberete, všechny díry jsou v jednom!

Jelikož je golf pro některé lidi zábavný a dobrý, máme pro fanoušky flash her Minigolf dobré zprávy. Vše, co musíš udělat je, že se porozhlédneš po nějakých skvělých hrách, které máme k dispozici, k hraní online. S různými variantami ovládání jsme dali dohromady kolekci špičkových her tohoto žánru. Většina těchto her je založených na položení míčku, vyznačení směru a skvělém odpálení.
Máme opravdu radost, že je tak mnoho různých směrů, kterými můžeš hrát. Například, v Minigolf III hraješ osmnáct různých jamek a dokonce si můžeš vybrat barvu míčku. Na druhou stranu Trpasličí golf musíš se trefit do osmnácti jamek, ale grafika je o trochu jiná. Office Mini Golf je další oblíbená hra v této kategorii. Jestliže chceš najít nejlepší flash hry Minigolf, které můžeš hrát online, vše, co musíš udělat, je porozhlédnout se kolem. Určitě najdeš něco, co tě chytne. Hrát minigolf v opravdovém světě je zábavné, ale jestliže se nemůžeš dostat ven, stále se můžeš bavit hraním online zdarma. Použij myš jako hůl, určitě se ti podaří skvělý odpal. Když budeš mít štěstí, tak možná trefíš jamku hned napoprvé!