Herní Ostrov » Hry pro Děti » Vzdělávací » Matematické Hry
7.9 / 10 - 121

Matematické Hry

Chcete si chvíli pořádně lámat hlavu? Tak to jste na správném místě. Máme hry pro všechny, kteří mají rádi matiku, těžší i lehčí.

Učení se může být legrace! A matematické flashové hry v této naší kategorii to jen dokazují. Potěší každého, kdo má rád matematiku nebo čísla nebo si prostě jen s oblibou potrápí mozek. Máme něco pro hráče všeho věku a všechny hry v této sekci jsou k dispozici zadarmo na internetu, což jim podle nás ještě dodává na přitažlivosti. Hra Math Butterfly nabízí mnoho úrovní obtížnosti, takže si v ní něco najde každý. Ať jste na tom s počty jakkoliv, něco, co se vám bude líbit, v ní najdete. A zatímco budete hrát, je slušná šance, že si postupně své matematické schopnosti opravdu zlepšíte!

Ve hře Maze And Math musíte použít matematiku a čísla k vyčištění bludiště a dokončení úrovně. Obtížnost hry se postupně zvyšuje, ale není nemožné ji dokončit. Příznivci čísel si ji zamilují a budou ji hrát znovu z znovu. Matematika může být vzrušující! Ve hře Battle Math musíte pomocí matematiky porazit nepřátele dřív, než ovládnou svět. Pokud máte rádi matematické hry ve Flashi, bude se vám líbit, a stejně tak i všechny ostatní v této kategorii.