Herní Ostrov » Logické Hry » Match Shapes
9.2 / 10 - 641

Match Shapes

Poskládejte si cestu přes tyto cool Odpovídající Tvar hry. Musíte nalézt objektů totožné dvojče, aby jste vyhráli. Může to znít velmi jednoduše, ale bude to těžší, než si myslíte!

Mezi jednoduchými logickými hrami budou naše flashové hry na sdružování stejných tvarů určitě velkými hitem. Některé z nich jsou vskutku jednoduché, jiné jsou složitější a náročnější. Všechny si je ale můžete zahrát na internetu zadarmo a kdykoliv se budete chtít trochu pobavit. Ve hře Gravitime pomocí setrvačnosti přesouváte kuličky k sobě. Pomocí posouvání kuliček setrvačností musíte k sobě dostat kuličky stejných barev, které pak zmizí. Z počátku je hra celkem snadná, v pozdějších fázích však obtížnost značně roste. Všechny úrovně dokáže včas vyprázdnit málokdo.
Ve hře Tropical Swaps k sobě musíte přesouvat části obrázků zvířat, tím získáváte body a poté ve hře zvítězíte. Je to vskutku jednoduché, ale zábavné a návykové. Pokud máte rádi flashové hry se sdružováním stejných tvarů, budou se vám líbit všechny v této kategorii. Ve hře Magic Links musíte vyprázdnit hrací plochu dřív, než vám vyprší čas. Děláte to tak, že k sobě dáváte stejné tvary. Pravidla jsou trochu složitější, po pár kolech ale pochopíte, co se děje, a dokážete nasbírat nejvyšší skóre.