Herní Ostrov » Deskové Hry » Mastermind
7.6 / 10 - 548

Mastermind

Můžete vyřešit kód v těchto Mastermind her? Otestujte si své logické myšlení v těchto klasických her. Vše, co musíte udělat, je správné uhádnout barevné schéma vašeho soupeře, i když to zní jednoduše, budete muset použit všechny své inteligenční schopnosti, aby jste překonali hru!

Umíš prolomit kód? Naše flash hry Mastermind, které můžeš hrát online, ti otestují tvé mozkové závity. Některé z dřívějších puzzle jsou lehké, ale jak budeš postupovat skrze hry kupředu, budou o mnoho těžší. Jen nejlepší hráči jsou schopní je všechny dokončit. Máme samozřejmě klasickou verzi, ale také máme stylové verze hry, kterou můžeš hrát.

Například Mistr mysli (Harry Poter) je založená na trefení knih a filmů stejného jména, zatímco Kráska a zvíře je založena na populárním kresleném filmu. Pro něco trochu náročnějšího, by jsi měl zkusit zahrát Mooble. Musíš být opatrný, protože tahle je návyková. Možná, že zjistíš, že trávíš spoustu času tím, že chceš dosáhnout nejvyššího skóre. Neříkej, že jsme tě nevarovali. Flash Mastermind hry jsou populární právě proto - že je tak skvělé je hrát stále znovu a znovu, když se snažíš zlepšit. S tréninkem budeš možná schopen se zlepšit. Pro fanoušky této klasické počítačové hry je hrání online zdarma skvělé. To jsou hlavolamy, které způsobí, že budeš muset přemýšlet.