Herní Ostrov » Adventury » Mario
9.3 / 10 - 3390

Mario

Je jsem já, Mario! Hrajte ve fantastickém světě Maria on-line Mario hry. Zahrajte si klasické platformy nebo závod kolem na kole. Můžete dokonce závodit na jetski s Mariem. Hodiny a hodiny zábavy!

YokoYoko
82%
Pro každého, kdo si pamatuje klasické plošinové hry z minulých let, hry v této kategorii vám vykouzlí úsměv na vaší tváři. Pokud si pamatujete toužebné ovládání her, myslíme si, že budete milovat některé z nejlepších flash her ve stylu Mario v této kategorii. Side scrollers jsou stále velmi populární, protože ovládání je rychlé a šílené, ale stále vyžaduje strategii, včetně dobrých koordinaci ruky a oka.
S tolika skvělými hrami na výběr máme pár návrhů. Za prvé, Mario Boxing je skvělá POV boxovací hra. Pravidla jsou jednoduchá, ale přistihneš se, jak se dostáváš do hry, když se snažíš uštědřit soupeři Ko. Další skvělá hra je Super Mario Cross Game. V této hře jsi na kosce a musíš závodit a zároveň se dostat přes všechny překážky. Dokážeš vyhrát? Jestliže máš rád skákací a závodící flash hry, vše co potřebuješ, je porozhlédnou se kolem, aby sis všiml, že jsme sesbírali ty naprosto nejlepší. Pokud jsi hráč ze staré školy, kterému chybí hodiny vysedávání před televizí, zatímco se snažíš najít tajné úrovně na konci her jako Mario, některé hry, které jsou v této sekci, budeš milovat.