Herní Ostrov » Deskové Hry » Mahjong
9.1 / 10 - 9203

Mahjong

Mahjong je oblíbená desková hra pocházející z Číny. Čínský filozof Confucius vyvinul tuto hru před více než 2500 lety! Teď si můžete zahrát tu, online. S různými tématy a styly tato klasická hra bude vás bavit.

Naše flash hry Mahjong jsou skvělým způsobem, jak si užít asijské strategické klasiky. Zatímco pravidla hry jsou jednoduché, když se podíváš na kostičky, zjistíš, že bude zapotřebí mnoho strategie, než vyhraješ hru. Ať už hraješ proti počítači nebo lidem z celého světa, myslíme si, že s touto videohrou zažiješ skvělé chvíle.
Pro začátek by jsi měl uvažovat o hraní Věžový Mahjong. Tato verze přichází se spoustou různých možností, které si můžeš upravit. Pro trochu něco jiného - na téma hry Mahjong - mrkni na Alchymistický Mahjong. Když ani jedna z nich ti nepřipadne dobrá, vždycky můžeš vyzkoušet Spoj mazlíčky, což je jednodušší verzi hry, která se točí kolem kostiček s různými kočkami. Ať už jsi hrál flash hry Mahjong dříve, nebo hledáš něco nového, myslíme si, že najdeš na této stránce něco, co se ti bude líbit. Strávili jsme spoustu času, abychom shromáždili ty nejlepší hry založené na klasické strategii kostiček. Zdarma jich můžeš hrát kolik jen budeš chtít. Nejlepší na tom je, že neexistuje žádný úklid na konci a můžeš začít hned novou hru, kdykoliv budeš chtít hrát.