Herní Ostrov » Hry pro Děti » Macík Pooh
8 / 10 - 2626

Macík Pooh

Macík Pooh je nejznámější a nejroztomilejší medvěd na světě. V Macík Pooh knihy byly přeloženy do více než 30 jazycích! Prasátko, Tygr, Králíček a Pooh potřebují vaši pomoc v těchto návykový flashových her. Pomůžete jim řešit jejich problémy?

TigrTigr
80%
V naší kategorii flashových her na motivy medvídka Pú si něco najdou hráči všeho věku. Od jednoduchých hlavolamů až po hry na oblékání a líčení, máme videohry s medvídkem Pú pro každého. A všechny je můžete hrát online a zadarmo. Máte-li rádi Tygříka nebo kohokoliv jiného z Púových přátel, budou se vám hry v této sekci líbit. Hledáte-li zábavnou a jednoduchou hru, zkuste Tiger posouvací puzzle. Tato logická hříčka obsahuje oblíbené postavy ze světa medvídka Pú. Ačkoliv není těžká, myslíme si, že se bude líbit každému dítěti, které má rádo příběhy tohoto hrdiny.
Veselou módní hrou na oblékání je Oblékání prasátka. Ačkoliv zrovna tuto postavu si neoblíbí každý, některé děti Prasátko milují. A moci si s ním hrát na oblékání je pro ně splněným snem. Je to bezpečná a zábavná hra a mnohé děti si ji velice užijí. Ve hře Sklízení medu se budete muset pohybovat pěkně rychle, abyste pochytali všechen med. Princip pochopíte snadno, přesto to může být spousta zábavy pro každého milovníka medvídka Pú. Dokážete všechen med chytit včas?