Herní Ostrov » Hry pro Holky » Hry Předělávání » Módní Převlek
8.5 / 10 - 1738

Módní Převlek

Tyto oblíkačky jsou vhodné pro děti všech věků. Zajímáte se o nejnovější módní trendy? Už nehledejte dál, protože tyto hry jsou aktualizovány tak, aby odpovídaly těm nejnovějším trendům.

Máme spoustu skvělých módních a oblékacích her ve Flashi pro děti všeho věku. Některé jsou vskutku jednoduché, zatímco jiné jsou složitější a určené pro starší děti. Hry v této kategorii zkrátka potěší každého, kdo má vkus. A všechny je lze hrát na internetu, kdykoliv budete chtít, a zdarma. Při hraní Módní designer New York zjistíte, jaké to je být známým módním návrhářem v New Yorku. Dokážete vymýšlet ty nejlepší a nejvíce trendy oděvy? V této flashové online hře to budete moci zjistit.
Ve hře Cute Doll at College budete pomáhat univerzitní studentce správně se obléknout. Je to skvělá kratochvíle, zvláště pro toho, koho zajímá móda a oblékací hry. Jaký nejlepší outfit dokážete vymyslet, a jak rychle? Jedna z našich nejlepších online oblékacích her ve Flashi je Cute Doll Shopping. Budete nadšeni ze všech těch možností, které vám nabídne. Myslíme si, že ji budete chtít hrát znovu a znovu, protože můžete vytvořit tolik různých kombinací.