Herní Ostrov » Sportovní Hry » Zimní Hry » Lyžování
8.6 / 10 - 4065

Lyžování

Proč čekat na první sníh a dát si lyže? Přijďte si zahrát naše lyžařské hry zde. Sjezd, skoky, triky a slalom, najdete jich tady. Tyto hry budou vás bavit přes celou zimu!

Hledáte-li lyžařské hry ve Flashi, jste na správném místě. Všechny naše sportovní hry lze hrát na internetu a zadarmo, kdykoliv máte chvíli volna. Máte-li rádi vzrušení z jízdy z kopce a vyhýbání se překážkám, budou se vám všechny ty hry, které jsme tady na jednom místě shromáždili, moc líbit. Jednou z našich oblíbených her v této sekci je Skákání na lyžích 2, protože v ní můžete předvádět spoustu skvělých skoků a kousků na rampách. Budete sice muset chvíli trénovat, ale ovládání pochopíte opravdu rychle. Za pár chvil budete na lyžích létat vzduchem.
Další akrobatickou lyžařskou hrou ve Flashi je Triky na lyžích. V ní musíte věnovat pozornost různým faktorům svých kousků, protože jenom tak získáte nejvíce bodů. Ale i pokud žádného rekordu nedosáhnete, určitě se vám tato online lyžařská skokanská hra bude líbit. Cross Country Skifahren je sadou drobných hříček souvisejících s lyžováním a nabízí něco opravdu pro každého. Ať se vám bude nejvíce líbit jakákoliv z těchto miniher, dosažení nejlepšího skóre vám bude nějaký čas trvat.