Herní Ostrov » Sportovní Hry » Lukostřelec
8.8 / 10 - 17532

Lukostřelec

Všichni jste hráli Cowboy a Indiány, když jste byli malí. Byl jste vždy ten jeden s čepcem a šípkami v ruce? Tyto hry nejsou pro Cowboys, ale pro dobrodružní Indiáni a Robin Hoodi. Předveďte se s obtížnými úrovněmi přesné míření!

Máte rádi lukostřelbu? Naše kolekce flash her Bowman vás zabaví na celé hodiny. Máme řadu her různých stylů, na své si přijde každý. Máme pro vás ty nejlepší lukostřelecké hry, ať už si chcete dát se střelbou načas nebo chcete něco rychlejšího,
Vězte, že stát se špičkovým lukostřelcem není snadné, zejména pokud jde o těžší hry. Doporučujeme začít s Hit The Jackpot 2, pokud máte zájem o turnajový typ hry, v níž můžete postupovat podle toho, jak si povedete na závodech po celém světě. Tento typ hry opravdu činí z lukostřelby dobrou zábavu. Dostanete se až do finále lukostřeleckého turnaje? Dvě další populární flash lukostřelecké hry jsou Bloons Player Pack 2 a Šampion. Chcete-li něco realistického, co vás jako lukostřelce skutečně otestuje, nebo spíš něco zábavného a jednoduchého? Máme oboje. Nejlepší na těchto hrách je, že je můžete hrát znovu a znovu, aniž byste utratili jedinou korunu.