Herní Ostrov » Hry pro Děti » Looney Tunes
8.1 / 10 - 2792

Looney Tunes

Hej ... co se děje? Kdo si nepamatuje tuto klasickou hru od jednoho z nejslavnějších kreslených postav všech dob, Bugs Bunny? Teď si můžete zahrát s ním nebo s jeho přáteli na zábavných her ​​Looney Tunes!

Když přijde řeč na flash hry Looney Tunes, tak máme některé z nejlepších. V této kategorii najdeš mnoho her založených na klasických kreslených postavách, které znáš a máš rád, ale my také máme hry, které jsou podobné, a které se ti budou také možná líbit. Dobrou správou je, že jsou zdarma a můžeš je hrát online, takže si nemusíš dělat starosti se zvyšujícími se náklady, prostě jen si zahraj pár her.
Při takovém množství skvělých her v této kategorii, možná nevíš, kde začít. Jestli je toto tvůj případ, tak ti doporučujeme začít s Taz Rugby. Tato skvělá flash hra nabízí Taze hrajícího ragby. Zní to trochu zvláštně? Počkej, až začneš hrát hru! Jestliže se ti podaří dostat se bez problémů nakonec, možná budeš schopen dosáhnout vysokého skóre. Tweety pojďme dekorovat a Tweetyho uklízení moře jsou dvě Looney Tunes flash hry, které můžeš hrát online zdarma. Pokud máš trochu volného času a máš oblíbenou kreslenou postavu, určitě si v této kategorii vybereš. Sehnali jsme ty nejlepší hry, takže můžeš strávit více času hraním a méně vyhledáváním dobrých her.