Herní Ostrov » Hry Zručnosti » Hry Fyzika » Line Rider
8.1 / 10 - 1769

Line Rider

Line Rider hry vyžadují, abyste nakreslit čáru od jednoho konce k druhému a provést věci na druhou stranu. Tato věc může být koule, auto nebo dokonce snowboarder. Doufám, že máte pevnou ruku, protože budete potřebovat k dokončení těchto her!

Flash Line Rider hry vypadají jednoduše, ale když ji začneš hrát, tak ti přinesou spoustu zábavy. I když zvládneš jednodušší úrovně, možná budeš mít problémy zvládnout stále více obtížnější úrovně. Tyto videohry můžeš hrát zdarma online, tak se neboj začít. Můžeš je hrát tak často, jak jen budeš chtít. Máme Ride the Line pro každého.
Aby sis mohl dobře představit,o čem tento druh her je, měl by jsi zkusit Sněhová dráha. V této Line Rider flash hře musíš pomoci Santovi doručit dárky po Evropě. Je to jednoduché, jen mu nakreslíš čáry, aby věděl kam má jít. Tato hra je velmi zábavná, zvláště o Vánocích. Pro méně vánoční téma můžeš vyzkoušet Kapka hrát 3 nebo Pencil Racer XL. Obě začínají jednoduše, ale postupně, jak budeš pokračovat v hraní, budou čím dá těžší. Ať vyzkoušíš jakoukoliv hru, nejdříve zjisti, jestli jsi fanouškem hraní flash Ride the Line her online. Náš výběr si zamiluješ. Vyber si nyní jednu a začni kreslit svou cestu k vítězství.