Herní Ostrov » Hry pro Holky » Hry Předělávání » Letní Převlek
8.6 / 10 - 1288

Letní Převlek

Máte-li rády léto a módu, budou pro vás naše letní oblékačky to pravé ořechové. Vyzkoušejte si všechny ty krásné letní šaty a trička, abyste se dostaly do té správné letní nálady. Ať už chcete strávit den na pláži nebo v parku, naše letní oblékačky vám poskytnou vše podstatné. Najděte si vhodný letní outfit pro horký letní den s našimi letními módními hrami!

Naše nejlepší letní oblékací hry si můžete zahrát zadarmo na internetu a budete se u nich královsky bavit oblékáním různých postav do nekonečných variant oblečení. Tyto hry jsou jednoduché, leckdo u nich však stráví celé hodiny, protože jsou velice zábavné. V této kategorii si najde něco každý milovník módy. Při hraní Cute Summer Girl pochopíte, proč je léto tak žhavé. Příznivci oblékacích her ve Flashi si tuto určitě zamilují. Hra se točí kolem oblečení vhodného pro letní počasí. Od šatů přes boty až po mašle do vlasů, budete muset kombinovat, dokud nevytvoříte perfektní letní outfit.
Další skvělou letní oblékací hrou je Cute Beach Doll. V ní musíte svoji postavu připravit na výlet na pláž. K dispozici máte spoustu různého oblečení a doplňků, například bot, které můžete zkoušet a zkoušet, dokud nenajdete kombinaci, která vaší postavě nejvíce sluší. Ve hře Happy Birthday Cake oblékáte Barbie a její přátele. Je to skutečně výborná letní oblékací hra ve Flashi a můžete si ji zahrát na internetu a zadarmo. Myslíme si, že patří mezi lepší tituly v této kategorii a bude se líbit dívkám všech možných povah.