Herní Ostrov » Klasické Hry » Lemmings
8.1 / 10 - 2090

Lemmings

Lemmings je zábavná logická hra, kde musíte usměrňovat Lemmings na výjezd z každé úrovni. Můžete přiřadit speciální dovednosti každého lumíka, aby jim pomohla zachránit jejich životy. Úrovně budou těžší a těžší, takže se připravte. Hodně štěstí při vedení těchto ubožáků!

Náš výběr her Lemmings tě potěší se všemi možnostmi hraní této klasické hry online zdarma. Koncepce těchto typů videoher je jednoduchý. Musíš přimět, aby všichni společníci pracovali společně a vyčistili aktuální kolo. Zatímco první kola jsou snadná, hry jsou postupně, jak pokračuješ, stále těžší. Vždycky je tu za rohem další výzva.
Ve strategické hře Wooglings musíš převést lesní tvory přes obrazovku do bezpečí. První kola jsou relativně snadná, ale jak půjdeš dál, budou stále obtížnější. Do konce hry se většinou nedostane mnoho lidí, takže se můžeš počítat mezi profíky, když se ti to podaří dokázat. Dvě další hry Lemmigs jsou Snail Bob a All We Need Is Brain. Ať si vybereš kteroukoliv z nich, vše, co potřebuješ, je porozhlédnout se kolem, aby jsi viděl, že jsme vybrali několik nejzábavnějších her Lemmings, které můžeš hrát online zdarma. Ať už jsi hrál tento typ hry někdy dříve, nebo ji hraješ poprvé, domníváme se, že nebudeš schopen skončit, aniž by jsi se dostal ještě o jedno kolo dál.