Herní Ostrov » Zábavné Hry » Legrační obličeje
8.6 / 10 - 5138

Legrační obličeje

Vytvořte nejlegračnější obličej s těmito cool her. Dejte Brad Pitt křivý nos nebo velké uši. Můžete strávit hodiny s děláním co nejlepších a nejzábavnějších tváři a sdílet se svými přáteli!

Potřebujete se zasmát? Naše Flash hry se zábavnými obličeji vás zabaví a pobaví. I když jsou tyto jednoduché hry nejvhodnější pro menší děti, pro ostatní můžou být také zábavné. Nezáleží na věku, pohled na některé z bláznivých výrazů je prostě bezvadný. Sázíme se, že při hraní některé z her z této kategorie nedokážete zadržet smích.
Začátečníci by si opravdu měli vyzkoušet hru Zvířata ve měste, která nabízí roztomilý kvíz k vaší náladě. Po dokončení získáte legrační zvířátko ze statku, které vám vysvětlí, jak bude probíhat váš den. Vynikající je, že se můžete každý den vracet, abyste se podívali, jestli jste pořád stejné zvířátko nebo jestli jste se zcela změnili. Protože je zdarma, nebudete muset utrácet žádné peníze, abyste se mohli denně vracet. Dvě z nejlepších Flash her se zábavnými obličeji jsou Dotkni se mého nosu a Halva ze zeleniny oblékání. Mírně se liší, takže je doporučujeme vyzkoušet obě, abyste se mohli podívat, která se vám zalíbí víc. Ať si vyberete kterou chcete, myslíme si, že díky naší kolekci her se budete pořád usmívat, když uvidíte všechny zábavné kombinace obličejů, se kterými se při hraní setkáte.