Herní Ostrov » Sportovní Hry » Zimní Hry » Lední hokej
7.9 / 10 - 1467

Lední hokej

Pokud nejste Kanaďan a stále jste chtěli hrát lední hokej, nemusíte hledat dále. Máme skvělé hokejové hry právě zde. Zahrajte si klasickou hru hokeje, nebo se vyberte závod kolem zmrzlé trati, jak nejrychleji len můžete. Bez ohledu na to, že které hry si vyberete, ujistěte se, že se budete bavit!

Tato kategorie nejlepších Ice Hockey flash her má něco pro všechny typy sportovních hráčů. Můžeš hrát jakoukoliv z nich online zdarma. Když vidíš všechny rozličné druhy, které nabízíme, budeš nadšen ledem a střílením puku do branky. V této kategorii máme širokou škálu různých druhů her.

Jestliže chceš vědět, kde začít, vyzkoušej třeba Nájezdy v hokeji, která je založená na střílení trestných střílení. Shot flash hry jsou populární a tahle stojí opravdu za doporučení. Víš, co to znamená poslat puk kolem brankáře? Pokud chceš něco trochu jiného, vyzkoušej Crashed Ice nebo Hockey Showdown. Obě dvě jsou skvělé, aby jsi zažil nějakou hokejové akci, jestliže máš trochu volného času. Ať si vybereš jakoukoliv Ice Hockey flash hru, můžeš si ji zahrát online zdarma. To znamená, že si nemusíš dělat starosti s cenou a jen si užívej her. Jestliže jsi skalní hokejový hráč, budeš milovat všechny skvělé hry, které jsem soustředili na jedno místo. Tyto hry mohou být skvělým způsobem, jak si trochu ulevit od stresu a uvolnit se.