Herní Ostrov » Hry Zručnosti » Hry Fyzika » Kutálet loptu
8.7 / 10 - 2123

Kutálet loptu

V těchto hrách je třeba vrátit koule prostřednictvím různých úrovních. Co dělá tyto hry tak zábavné je jejich odlišný charakter a téma, ujistěte se, že vyzkoušejte všechny!

Naše flashové hry s kuličkami jsou jednoduché, ale dost zábavné na to, aby vás vydržely bavit hodně dlouho, pokud nebudete opatrní. Jakmile začnete hrát, je někdy obtížné přestat. Jsou to v podstatě hlavolamy, které od vás ale vyžadují dobrou koordinaci rukou a očí. Můžete je hrát zadarmo, takže to můžete zkoušet znovu a znovu, dokud se dostatečně nezlepšíte. Ve hře Civiballs musíte dostat míčky do váz. Když ale narazí do jiných míčků, mohou se stát zvláštní věci! Tato pestrobarevná a zábavná hra s míčky vám potrápí mozek. Pokud ale jste dost dobří, dostanete se až do poslední úrovně. A pokračování, nazvané Civiballs 2, je stejně dobré.
WoneWone
82%
Hledáte-li něco jiného, zkuste Grey Live, v níž se na mapu díváte shora. I zde musíte přesouvat kuličku po obrazovce, na cestě vás však čekají různé překážky. Zvládnutí této hry chce trochu cviku, většině lidí však přinese několik hodin zábavy. Ať už si ale chcete na internetu zahrát jakoukoliv hru s kuličkami, nabídneme vám jich obrovský výběr, který potěší všechny druhy hráčů. Ať jsou pro vás internetové hry novinkou, nebo už jste u nich proseděli roky, myslíme si, že nabídka v této kategorii se vám bude líbit.
FlixFlix
78%
RollRoll
78%