Herní Ostrov » Hry Zručnosti » Kuličkové poskakování
8.4 / 10 - 759

Kuličkové poskakování

Hry, které můžete najít zde jsou velmi odlišné.Jediné, co mají společného, je skutečnost, koule a tento koule skáče. Musím říct víc? Začněte skákat teď!

NookNook
82%
Skákací míč, to nezní moc zábavně, ale dík naší sbírce flash her Ball Bouncing možná změníte názor. Nejlepší na nich je je, že jsou zdarma. Můžete si užít hodiny zábavy, aniž byste utratili sebemenší sumu. Zní to dobře? S hrami jako Shuffle, Bubble Guinea Pop a Shuffle Next si s odrážejícími míči bezvadně užijete.
PyroPyro
81%
Dobrá znalost fyziky a geometrie vám u těchto her může pomoci. Nejsou to typické hry typu hlavolam, ale myslíme si, že spousta hráčů si je oblíbí a pokusí se dostat na nejvyšší úrovně a dostat své jméno na tabuli vítězů. Možná zjistíte, že máte pro tento typ her přirozený talent a půjde vám to dobře. Nejlepší flash hry jsou ty, které vás udrží na židli celé hodiny a u nichž budete mít pocit, že se čas zastavil. Až si některou z těchto online her zahrajete, uvědomíte si pravdivost tohoto tvrzení. Nemějte nám za zlé, zapomenete-li kvůli hraní nakrmit rybičky. Tyto hry mohou být pro některé hráče docela návykové.
RongRong
76%
PelPel
75%