Herní Ostrov » Sportovní Hry » Kriket
8.6 / 10 - 1776

Kriket

V reálu vás možná kriket nezajímáý, ale tyhle hry jsou vážně fajn. Některé se soustředí jen na určité aspekty kriketu, jiné vám umožní hrát s týmem hráčů. Máte na to stát se profíkem?

Kriket není nejpopulárnější sport na světě, ale mnoho lidí jej má přesto rádo. Naše flash hry Cricket pokrývají celou škálu od zastrčených hřišťátek až po první ligu. Některé se soustředí jen na určitý aspekt hry, např. chytání nebo odbíjení. Jiné vám umožní projít s týmem turnajem a pokusit se vyhrát šampionát.
Ať už budete hrát hru založenou na reálných týmech nebo si vyberete jinou naši kriketovou flash hru, bezplatné hraní online hry vám pomůže relaxovat a zredukovat trochu stres. Čas vám přitom rychle uteče. Jednou z našich nejoblíbenějších her je Zkuste chytit kriket, která je zaměřená pouze na chytání míčku. Zkuste získat vysoké skóre a porazit všechny své přátele. Další dva populární tituly jsou Gully Cricket a Ashes 2 Ashes Zombie Cricket. Obě hry vám umožní vložit se přímo do akce, ale přesto je třeba, abyste přitom přemýšleli o celkové strategii hry. Ať už si vyberete cokoli, užijete si jakoukoli kriketovou hru, již vám můžeme nabídnout. Až si nějakou zahrajete, dostanete chuť zkusit i ty ostatní.