Herní Ostrov » Hry Zručnosti » Kreslicí hry
8.2 / 10 - 1702

Kreslicí hry

Tyto Kreslení hry vás vyzvání k dokončení úrovně tím, že kreslením čáry dosáhnete pohyb čáry. Možná budete muset něco klesnout tím, že kreslíte čáry nebo rozdělíte led s čárou, aby se uvolnil malý viking. Zní to jako legrace? To je!

Rádi kreslíte a rýsujete? Teď můžete online a bez plýtvání papírem díky naší kolekci kreslicích her Flash. Máme něco pro všechny typy umělců, od jednoduchých věcí až ke složitým. Některé z titulů jsou jenom umělecké programy, které vám umožní vytvářet umělecká díla, ale ostatní integrují dovednosti v kreslení do zábavné hry. Pokud chcete zjistit, co tím myslíme, budete si muset opravdu zahrát některou z her na této stránce.
Ice Breaker 2 je vynikající příklad toho, co je v této kategorii k dispozici. V této Flash kreslicí hře musíte rozbít led tím, že přes něho nakreslíte čáry. Díky tomu osvobodíte Vikingy a získáte tak body. Nejvyššího skóre dosáhnete, když se pokusíte osvobodit Vikingy co nejmenším počtem tahů. Čím více odehrajete, tím více budete chtít hrát. Mezi další dvě oblíbené kreslicí hry, které můžete hrát online, patří Mechanism 2 a Mechanism 3. Obě jsou plné zábavy a dokážou vás bavit a zaměstnávat celé hodiny. Každý, kdo rád zapojuje mozek a chce hru založenou na tazích, která zahrnuje kreslení čar a dalších, tady najde tu nejlepší webovou stránku z celého Internetu.